Dying Light

released on Jan 26, 2015

Dying Light is a first-person, action survival horror game set in a vast and dangerous open world. During the day, players traverse an expansive urban environment overrun by a vicious outbreak, scavenging the world for supplies and crafting weapons to defend against the growing infected population. At night, the hunter becomes the hunted, as the infected become aggressive and more dangerous. Most frightening are the predators which only appear after sundown. Players must use everything in their power to survive until the morning’s first light.


Reviews View More

bnnnnn bnnnnnnnnnnnnnnnn bnnnnnnnn bnnnnnnnnnnnnnnnn

HARDCORE PARKOUR but with zombies

güzel güzel güçlendiğini hisettiyor

Oyundan en çok zevki almak için en zor mod olan kabus modunu oynayın, pişman olmazsınız. Oyunda kendinize güveniniz artana kadar, güçlenene kadar zombilerden kaçacak yer arayacaksınız. Olabilecek en yakın the walking dead tecrübesini tadabilirsiniz. İstediğiniz yere tırmanabilmek ibi bir faktörün hissettirdiği o özgürlük beni o kadar mest etti ki saatlerimi gömdüm ben bu oyuna. Kabus modunda geceleri çok daha eğlenceli ve tehlikeli oluyor. İkinci oyunun aksine gece tehlikesini daha çok hissediyorsunuz.
İlk oynayıp bitirdiğim zaman bir sabah oturup diğer sabah kalkıyordum. Uyuduğumda da rüyamda zombi istilasında olduğumu görmem de cabası, 3 gün boyunca. Pişman mıyım? Hayır.
the Following DLC'si ise oldukça iyi, her ne kadar parkur mekaniklerini harita yapısı yüzünden öldürse de bize yeni bir mekanik olan araba sürmeyi veriyor, üstelik harita daha büyük. Ama araba becerilerinin gelişmesi aşırı yavaş. Oyunu arabanızı tam güçlendirmeden bitirmiş oluyorsunuz. Geceleriyse daha korkunç olması gerçeği var.

tudo no jogo é perfeito exceto pela história podre

i watched someone play the entire game first then played like a quarter of the game mb